Назад

Пам’ятка для батьків

Пам’ятка для батьків

▼ Коліки – це не назавжди! Вони обов’язково пройдуть, але Ви можете полегшити стан дитини та допомогти всій родини пережити цей непростий період.

▼ Причини колік різні – тому те, що допомагало іншим дітям, не обов’язково допоможе Вашій дитині.

▼ Коліки – в жодному разі не причина відмовлятися від грудного вигодовування! Годуйте немовля в режимі «за вимогою» - прикладаючи до грудей так часто, як воно цього потребує.

▼ Пам’ятайте, що поширеною причиною колік у немовлят є тимчасова недостатність ферменту лактази, яку може компенсувати вживання дієтичної добавки Лактазік СПЕРКО.*

▼ Не треба наосліп «випробувати» всі можливі засоби – спершу проконсультуйтеся з педіатром. Він визначить, з якого саме методу доцільно почати комплексне лікування колік у Вашої дитини.

▼ Забезпечте спокійний психологічний мікроклімат в родині, достатній відпочинок та сон матері малюка.

▼ Запитайте у лікаря, вживання яких саме продуктів Вам слід обмежити, якщо Ви годуєте грудним молоком.

▼ Якщо прийом початково призначеного засобу жодним чином не зменшує частоту та вираженість колік – повідомте про це педіатра.

▼ Якщо дитина з тих чи інших причин знаходиться на штучному вигодовуванні, доцільно зменшити разовий об’єм суміші та водночас - скоротити інтервал між годуваннями. Крім того, можна спробувати використовувати спеціальні вигнуті пляшечки для попередження «заковтування» повітря.

Відгуки

Контакти

Юридична адреса та адреса потужностей

Україна, 21027, м. Вінниця, вул.600-річчя, 25

Факс: +38 0432 523 390

Тел/факс: +38 0432 523 049, +38 0432 523 059

E-mail: office@sperco.ua