Чому виникають коліки?

На жаль, «універсальної» та остаточної відповіді на питання «Чому виникають коліки?» у вчених й досі немає. Іноді причина криється в повітрі, який немовля заковтує під час смоктання. Так часто буває при годуванні з пляшечки, неправильному прикладанні до грудей. У цих випадках слід допомогти малюкові відригнути повітря.
Якщо дитина переїдає, то причиною її плачу може стати розтягнення шлунка. Таке явище зустрічається при великій кількості молока у матері або якщо дитині часто дають груди, щоб вона перестала плакати.
Проте основна причина - це підвищене газоутворення в кишечнику. Як правило, воно пов'язане з недостатньою зрілістю травної системи крихітки, а саме - недостатньою кількістю ферментів, необхідних для перетравлювання їжі. Так, важливу роль відіграє фермент лактаза, який відповідає за розщеплення і подальше засвоєння лактози - молочного цукру, на який припадає основна маса усіх вуглеводів грудного молока і дитячих сумішей. При дефіциті лактази велика кількість лактози залишається неперетравленою і стає поживним середовищем для бродильних і гнилісних бактерій, які запускають процеси бродіння в кишечнику. Це і призводить до здуття маленького животика. У цей момент дитина починає голосно плакати, підтискати ніжки до роздутого живота, тужитися. Годування теж не покращує самопочуття малюка. Дитина може охоче взяти груди, але вже після декількох смоктальних рухів відновлюється гучний крик. Іноді годування навіть посилює коліки, і малюк починає плакати ще сильніше.
Крім того, лактазна недостатність у дитини може виникати на тлі таких захворювань, як кишкові інфекції, алергія до білку коров'ячого молока та целіакія.
На щастя, на сьогодні існують засоби, що дозволяють компенсувати тимчасовий дефіцит лактази та полегшити стан немовляти з кишковими коліками та іншими проявами лактазної недостатності. Фермент лактаза міститься у дієтичній добавці ЛАКТАЗІ К СПЕРКО, яку дозволено застосовувати вже від народження!*
*Дієтична добавка Лактазік Сперко. Листок-вкладка. ТУ У 10.8-20112362-001:2017.
Відгуки
Контакти
Юридична адреса та адреса потужностей
Україна, 21027, м. Вінниця, вул.600-річчя, 25

Факс: +38 0432 523 390
Тел/факс: +38 0432 523 049, +38 0432 523 059

E-mail: office@sperco.ua
*Якщо причиною виникнення колік та здуття є недостатність ферменту лактаза

1. Мається на увазі, що компенсація дефіциту ферменту лактази забезпечує повноцінне розщеплення лактози до глюкози та галактози, сприяючи кращому засвоєнню глюкози.

2. Мається на увазі, що компенсація дефіциту ферменту лактази дозволяє не переходити на штучне безлактозне вигодовування.

  • Уніфікований клінічний протокол медичної допомоги дітям із функціональною диспепсією, Наказ МОЗ України №59 від 29.01.2013, - С. 10. Бережний В., Козачук В.
  • Нові можливості корекції порушень травлення у дітей із функціональними гастроінтестинальними розладами // Дитячий лікар. - 2013. - №4 - С. 19-20. Бельмер В., Мухина Г., Чубарова И. и соавт.
  • Непереносимость лактозы у детей и взрослых // Лечащий врач. - 2005. - №1
3. Маються на увазі переваги грудного вигодовування для росту і розвитку дитини. https://www.who.int/topics/breastfeeding/ru
Реклама дієтичної добавки.
Дієтична добавка «Лактазік Сперко» не є лікарським засобом.
Перед застосуванням рекомендовано проконсультуватися з лікарем та ознайомитись з інформаційною листівкою та загальними застереженнями.
Найменування та місцезнаходження виробника (прийняття претензій від споживачів): СУІП ТОВ «Сперко Україна», 21027, Україна, м. Вінниця, вул. 600-річчя, 25, тел/факс (0432) 52 30 49.
Звіт ДП «Науковий центр превентивної токсикології, харчової та хімічної безпеки імені академіка Л. І. Медведя МОЗ України» № 3/28-А-2954-20-69090Е від 29.09.2020 р.
©2021 СУІП ТОВ «Сперко Україна». Всі права захищені.