Що кажуть наші покупці*

Оксана Руденко

Ефект нас приємно вразив, зменшилося здуття та коліки. Дуже сподобався зручний спосіб дозування краплями та зручний флакончик. Донечці подобався смак, смакувала із задоволенням

Яся_sky

Лактазік нам сподобався, він насправді допомагає зменшити здуття.

Карина3110

Добре допомагає і набагато дешевший за відомі аналоги!

MartiMar

Нас він реально врятував, оскільки на всі препарати симетикону у нас з’являється червоний висип на сідничках, а цей продукт не викликає такої реакції та здуття немає, животик не болить, батьки щасливі!

ashaslasha

Від коліків дійсно спасіння! Користуюсь!

yulyia2205

Я теж користувалась Лактазіком. Малюка з ним не мучили коліки, добре засвоювалась їжа, хоч ми і на штучному вигодовуванні. Нам підійшов, ми були задоволені.

tatyana91

Перше що помітила – це те, що практично завжди він допомагає. Проходить хвилин 15 і малюк перестає стискати ніжки та плакати.

svetaschechka

Завдяки Лактазіку моя крихітка тепер спить спокійно.

albinaoboronova24

До застосування Лактазіку ми спробували препарати сіметикону, засоби на основі фенхелю та кропову водичку - не допомагало нічого. Результат- 0%. А Лактазік дійсно працює.

1568061156

Для спокійного сну мами, і для припинення болю у малюка – тільки Лактазік! Відмінний засіб від коліків та здуття!

Плющий Татьяна

Симетикони не допомагали, ми вже не знали, що робити. А тут, о диво, дитина спить. Не кричить, не страждає, а поїв і задоволений заснув. Дія Лактазіку фактично миттєва. Нарешті синочок не буде кричати та корчитися, а батьки будуть спокійно спати.

Відгуки

Контакти

Юридична адреса та адреса потужностей

Україна, 21027, м. Вінниця, вул.600-річчя, 25

Факс: +38 0432 523 390

E-mail: office@sperco.ua

Тел/факс: +38 0432 523 049, +38 0432 523 059