Пам'ятка для батьків

▼ Коліки - це не назавжди! Вони обов'язково пройдуть, але Ви можете полегшити стан дитини та допомогти всій родині пережити цей непростий період.

▼Причини колік бувають різні -тому те, що допомагало іншим дітям, не обов'язково допоможе Вашій дитині.

▼ Коліки - в жодному разі не причина відмовлятися від грудного вигодовування! Годуйте немовля в режимі «за вимогою» - прикладаючи до грудей так часто, як він цього потребує.

▼ Пам'ятайте, що поширеною причиною колік у немовлят є тимчасова недостатність ферменту лактази, яку може компенсувати вживання дієтичної добавки Лактазік СПЕРКО.*

▼Не треба наосліп «випробовувати» всі можливі засоби - спершу проконсультуйтеся з педіатром. Він визначить, з якого саме методу доцільно почати комплексне лікування колік у Вашої дитини.

▼ Забезпечте спокійний психологічний мікроклімат в родині, достатній відпочинок та сон матері малюка.

▼ Запитайте у лікаря, вживання яких саме продуктів Вам слід обмежити, якщо Ви годуєте грудним молоком.

▼ Якщо прийом початково призначеного засобу жодним чином не зменшує частоту та вираженість колік - повідомте про це педіатра.

▼ Якщо дитина з тих чи інших причин знаходиться на штучному вигодовуванні, доцільно зменшити разовий об'єм суміші та водночас - скоротити інтервал між годуванням. Крім того, можна спробувати використовувати спеціальні вигнуті пляшечки для попередження «заковтування» повітря.
Відгуки
Контакти
Юридична адреса та адреса потужностей
Україна, 21027, м. Вінниця, вул.600-річчя, 25

Факс: +38 0432 523 390
Тел/факс: +38 0432 523 049, +38 0432 523 059

E-mail: office@sperco.ua
*Якщо причиною виникнення колік та здуття є недостатність ферменту лактаза

1. Мається на увазі, що компенсація дефіциту ферменту лактази забезпечує повноцінне розщеплення лактози до глюкози та галактози, сприяючи кращому засвоєнню глюкози.

2. Мається на увазі, що компенсація дефіциту ферменту лактази дозволяє не переходити на штучне безлактозне вигодовування.

  • Уніфікований клінічний протокол медичної допомоги дітям із функціональною диспепсією, Наказ МОЗ України №59 від 29.01.2013, - С. 10. Бережний В., Козачук В.
  • Нові можливості корекції порушень травлення у дітей із функціональними гастроінтестинальними розладами // Дитячий лікар. - 2013. - №4 - С. 19-20. Бельмер В., Мухина Г., Чубарова И. и соавт.
  • Непереносимость лактозы у детей и взрослых // Лечащий врач. - 2005. - №1
3. Маються на увазі переваги грудного вигодовування для росту і розвитку дитини. https://www.who.int/topics/breastfeeding/ru
Реклама дієтичної добавки.
Дієтична добавка «Лактазік Сперко» не є лікарським засобом.
Перед застосуванням рекомендовано проконсультуватися з лікарем та ознайомитись з інформаційною листівкою та загальними застереженнями.
Найменування та місцезнаходження виробника (прийняття претензій від споживачів): СУІП ТОВ «Сперко Україна», 21027, Україна, м. Вінниця, вул. 600-річчя, 25, тел/факс (0432) 52 30 49.
Звіт ДП «Науковий центр превентивної токсикології, харчової та хімічної безпеки імені академіка Л. І. Медведя МОЗ України» № 3/28-А-2954-20-69090Е від 29.09.2020 р.
©2021 СУІП ТОВ «Сперко Україна». Всі права захищені.